Привіт, Україно!

Мене звати Ігор Безвершук!

Сьогодні я відомий підприємець в агробізнесі, CEO компанії “ADLER” та засновник бренду “KARTAL”, але почнімо з моєї історії з села Красносілка Житомирської області, з моєї працьовитої родини, де батько був сільським лікарем, а мама продавчинею в магазині. Де прикладом для мене була моя бабулька, яка весь час проводила на городі, сапала картоплю, буряки та заготовляла сіно. Мої дитячі очі з подивом дивилися на тяжку роботу селян і я вже з малку допомагав на землі родині.

Коли вчителі запитували ким ти хочеш бути, я відповідав, що хочу бути манжосом і вчителі дивувалися так само як і ви: хто такий манжос? Хто це? Насправді ж це був голова колгоспу в нашому селі. І він знайшов мене, і сам запитав: ” Чому ти хочеш стати схожим на мене?” І я відповів: “Тому що у Вас багато машин.”

Але не лише машини бентежили мою юну душу. Перш за все я мріяв полегшити тяжку працю людей на землі і саме ця мрія спонукала мене здобути аграрну освіту, а згодом створити власну компанію!

Наша історія почалася в нелегкі 90-ті роки. В той час, коли народжувалась Україна і формувались ринкові відносини. На той час я закінчив агроколедж та вступив до Житомирського агроуніверситету, де здійснилась ще одна моя мрія стажуватися на німецьких агропідприємствах. Там і заклалися основи моєї філософії ведення сільського господарства.  Це чесність бізнесу, висока якість продукту та використання інтелектуальної техніки.

З вірою в ці цінності я почав набувати досвіду у компанії, яка була лідером українського ринку, допомагав аграріям впроваджувати новітні технології вирощування та захисту івпродовж 10-ти років я активно кредитував аграріїв більш ніж на 250 мільйонів доларів і це вже історія про сьогодні, а сьогодні настав час бренду КАРТАЛ.

Нещодавно я поспілкувався з аграріями в різних кутках світу, питаючи, що для них важливо і виявилось, що COVID-19 не став на заваді, а попит на продукцію є стабільно високим, проте конкурентна перевага на ринку сьогодні – це висока якість та низька ціна захисту рослин. «Добре.» – сказав я і запитав, чому аграрії працюють зі мною.

«Тому, що я довіряю тобі.» – сказав перший.

«Про твою чесність свідчать контракти, за якими ми співпрацюємо більше 10-ти років.» – сказав другий.

Третій поважає мене за ставлення до землі, за досвід і високу якість роботи.

«Ти постійно розвиваєшся та зростаєш разом з партнерами.» – відмітив четвертий.

Ці слова остаточно впевнили мене – “KARTAL”  вчасно з’явився на ринку, аби допомогти аграріям збільшити прибуток за допомою перевіреної продукції та збалансованої ціни.

Наші аграрії заслуговують найкращого!