ПП «Адлєр» росте. Що нового показали на щорічному Дні поля компанії?

4 жовтня 2018 року компанія «Адлєр» провела у Попільнянському районі на території не просто наших клієнтів, а гарних друзів ПСП «Сокільча» вже ставший традиційним День поля. Не дивлячись на погодні умови, вітер, дощ та навіть град, свято урожаю об’єднало на гостинному полі Житомирщини аграріїв різних областей нашої країни, Вінницької, Львівської, Черкаської, Київської, Чернігівської та Житомирської.

Була представлена лінійка продуктів партнерів-виробників з якими підприємство «Адлєр» плідно співпрацює вже не перший рік, і які поправу довели власну надійність та якість у наших клієнтів – це сільськогосподарька техніка таких визнаних світових брендів, як  NewHollandAgriculture, Berthoud, Bednar, Sukov. Продукція компаній по виготовленню засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив, насіння: Monsanto, Pioneer, Dupont, Brewant, Euralis, Тимак агро, Долина та Агропромислова компанія Маїс. Приємною несподіванкою для наших гостей стала презентація нового бізнес-партнера – німецької компанії Amazone. Гостям заходу була запрезентована сівалка D9 4000 super, розподільники мінеральних добрив ZA-M 1001 і ZA-M 3001 та дискова борона Catros 7003-2TX. Всі бажаючі отримали докладну консультацію від менеджера «Амазоне – Україна» Андрія Михайленка, технічну підтримку надавав сервісний інженер Віталій Шамчук. І це лише початок, можна з упевненістю сказати, що вже з наступного року компанія «Адлєр» долучить до свого активу ще кілька нових світових брендів по виготовленню спеціалізованої агротехніки. Фірма  CortevaAgriscience, сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, презентував новий насіннєвий бренд Brevant, та мультибрендову стратегію свого насіннєвого бізнесу, що значно розширить доступ до інноваційної генетики та насіннєвих технологій.

День поля на ПСП «Сокільча» запам’ятався всім присутнім тест-драйвом самохідного оприскувача Raptor 4240HVH від французького виробника Berthoud, який навіть за таких погодних умов у черговий раз показав свої переваги та більш ніж віковий результат інженерних розробок. Саме цей оприскувач зможе першим зайти на поле після весняного танення снігу та провести якісну обробку посівів маючи рівно-розподілений навантаження на осі 50/50 при будь-якому заповненні баку, та єдиний в світі патент на подібне механічне кріплення штанги Axiale, а завдяки гідравлічно змінюємому кліренсу в діапазоні від 125 до 180 см, гідравлічно-змінюємій ширині колії в діапазоні від 240 до 305 мм та потужному насосу 550 л/хв. та стабільній штанзі дана машина стає найкращою в своєму класі серед усіх конкурентів! На заході також було запрезентовані трактори NewHolland різної потужності:T5.110, T6020, T6090, T7060, T8.410, комбайни з клавішною системою обмолоту СХ8.80 агрегатованим Flexi жаткою 7,6м та CR9.80 з роторною системою обмолоту агрегатованим 12-ти рядковою кукурудзяною жаткою. Грунтообробна техніка була представлена 6-ти метровим компактором Swifter SO6000F, 7-ми лаповим глибокорозпушувачем TerralandTN3000D7RPROFI від Bednar, плуг ArcoAgro 5+1 з полосовими відвалами PS40 від компанії Sukov. Закривав захід показ ще однієї перлини в світі оприскувачів – причіпний оприскувач TrackerDPA 3200 від Berthoud, який вже 12 років поспіль визнаний в Україні найкращим!

Усіх запрошених гостей по завершенню свята смачно частували стравами на вогні та зігріваючим глінтвейном на фуршеті від організатора.

Компанія «Адлєр» завершила День поля на інтригуючій ноті, так як погодні умови не дозволили проведенню розіграшу призів, лотерея транслювалась наступного дня о 12:00 в online режимі на Youtube-каналі нашої компанії, і вже цієї неділі наші клієнти отримуватимуть подарункові сертифікати, серед яких поїздка на завод-виробник у наступному році, 10-відсоткова знижка на запчастини протягом наступного року, демо-посів кукурудзи та соняшника на власному полі, безкоштовне ТО, дефектування техніки CNH або Berthoud, та багато інших призів від компаній партнерів.