Вплив якості води на ефективність пестицидів

Маленький фактор, який має велике значення…

Для вдалого застосування пестицидів потрібно звертати увагу на фактори, які впливають на ефективність препарату: ретельно вибирати препарат, дотримуватися інструкцій на етикетці, налаштовувати обладнання і правильно вибирати час застосування.

Проте, є один фактор, якому не приділяється великої уваги. Це якість води, яку використовують для розведення і розпилення препарату. Переважно вода становить 95 % (чи більше) робочого розчину. Як вона може вплинути на ефективність препарату?

Дослідження американського університету Purdue чітко свідчать, що якість води, яка використовується для обприскування, може впливати на те, як подіють пестициди. Ефективність препарату позначається на успішності процедури обприскування. Так чому ми рідко помічаємо щось настільки очевидне, як якість води, яку використовуємо в баку обприскувача? Здебільшого вода сприймається нами як відносно чиста. Якщо у воді немає помітного бруду, то ми не замислюємося про її чистоту.

Які проблеми може спричинити низька якість води? Детальне дослідження з результатами, поясненнями та порадами запрошуємо прочитати тут Вплив якості води на ефективність пестицидів