Новини
Агроінфо
Агропомічник

Агродрон у кожне господарство

Лише до 9 лютого 2024 р. у вас є унікальна можливість зробити вигідні інвестиції в оновлення технопарку вашого господарства шляхом придбання агродронів за вигідною акційною

Читати далі
Новини

Фінансування, як для себе

З метою підтримки українських аграріїв, компанія New Holland спільно з KredoBank та OTP Leasing розробила спеціальну програму фінансування. Пільгові умови діють на всю нову техніку

Читати далі
Новини

Безкоштовне дефектування техніки New Holland

Акція “Безкоштовне дефектування техніки New Holland” спеціально розроблена для підтримки сільськогосподарських виробників, які бажають збільшити якість своєї роботи та ефективність використання техніки. Програма діє на

Читати далі
Новини

КОМПАНІЯ NEW HOLLAND AGRICULTURE ОГОЛОШУЄ ПРО УКЛАДАННЯ УГОДИ ПРО ПРИДБАННЯ KONGSKILDE AGRICULTURE

Компанія New Holland Agriculture доповнить свою широку товарну пропозицію новими модельними рядами техніки в результаті укладання компанією CNH Industrial угоди про придбання підрозділу Grass and Soil, який

Читати далі
Новини

SIMA 2017 – СРІБНА МЕДАЛЬ ЗА ІННОВАЦІЇ – ОТРИМУЄ БЕЗПІЛОТНИЙ ТРАКТОР NEW HOLLAND

Концепт безпілотного трактора від компанії  New Holland NHDrive та нова високоефективна система активного охолодження з розподіленим тепловідведенням отримують нагороди на міжнародній виставці SIMA 2017

Срібна медаль за інновації, присуджена концепту безпілотного трактора New Holland NHDrive, що може працювати яксамостійно, так і з оператором.

Читати далі
Новини

ПП “АДЛЄР” ВІДКРИЛО НОВИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР NEW HOLLAND В ЖИТОМИРІ

«Летимо в сезон разом з New Holland!» – під таким гаслом 20 травня 2016 р. у Житомирі на території приватного підприємства «Адлєр» відбулося відкриття дилерського центру техніки компанії New Holland, яка є дуже популярною в Україні. Адже вже протягом чотирьох років компанія є беззаперечним лідером з імпорту зернозбиральних комбайнів, а з минулого року отримала лідерство і для сегменту тракторів.

Читати далі
Є запитання?
Залишіть ваші контакти і спеціаліст нашої компанії зв ‘яжетья з вами, щоб допомогти.
Корисна інформація

Засоби захисту рослин є важливим елементом у сільському господарстві та садівництві, що мають на меті захистити рослини від шкідників, хвороб та бур’янів. Вони сприяють збільшенню врожаю, покращенню якості продукції та зниженню втрат врожаю, допомагаючи забезпечити стабільне виробництво сільськогосподарської продукції.

Користь Засобів захисту рослин:

1. Боротьба з шкідниками: Шкідники рослин, такі як комахи, кліщі, нематоди та гризуни, можуть завдати значних збитків сільському господарству та садівництву.Засоби захисту рослин допомагають контролювати популяції шкідників та знижувати їхній вплив на врожай.

2. Запобігання хворобам: Рослини можуть хворіти від патогенних організмів, таких як бактерії, грибки та віруси. Засоби захисту рослин допомагають попереджувати і контролювати розповсюдження хвороб, що забезпечує здоровий зріст та розвиток рослин.

3. Боротьба з бур’янами: Незапрошені рослини (бур’яни) конкурують зі сільськогосподарськими культурами за простір, воду та поживні речовини. Засоби захисту рослин допомагають контролювати ріст бур’янів і забезпечують оптимальні умови для росту сільськогосподарських культур.

Особливості Засобів захисту рослин:

1. Різноманітність: Засоби захисту рослин можуть мати різні форми – від рідин до порошків, гранул або газів. Вибір засобу залежить від виду шкідника або хвороби, а також від типу рослини та екологічних умов.

2. Дозування та застосування: Засоби захисту рослин повинні використовуватись у правильних дозах, щоб уникнути перевищення та недостатнього застосування. Неправильне використання може спричинити негативні наслідки, такі як залишки хімічних речовин на продукції або забруднення ґрунту та водних ресурсів.

3. Безпека та екологічний аспект: Засоби захисту рослин повинні бути безпечними для людей, тварин і довкілля. Застосування таких засобів повинно дотримуватись суворих норм і правил, що забезпечує мінімізацію небажаного впливу на навколишнє середовище.

4. Розвиток стійких форм захисту: Запобігання розвитку резистентності шкідників та хвороб до засобів захисту рослин є важливою задачею. Це можливо шляхом розробки та використання інтегрованих систем захисту, де використовуються різноманітні методи та засоби контролю.

Правильне та розумне використання Засобів захисту рослин дозволяє збільшити ефективність сільськогосподарського виробництва, забезпечуючи достатню кількість безпечних та якісних продуктів харчування для людства. При цьому необхідно пам’ятати про важливість збереження природних екосистем і збалансованого використання ресурсів для забезпечення сталого розвитку нашої планети.

© Adler Agro Vision Всі права захищені, 2023

© Adler Agro Vision
Всі права захищені, 2023
Adler Agro Vision м. Житомир, вул Авіаторів, 11