Історія компанії

Adler Agro Vision – компанія, яка базується на здорових цінностях.
Ми працюємо прозоро та на довгострокову перспективу. Працюючи з нами, сільськогосподарські підприємства отримують комплексний підхід до вирішення виробничих питань та якісний сервіс.
Компанія Adler Agro Vision – один із лідерів агроіндустрії. Основне завдання підприємства – забезпечити представників сільського господарства якісною та надійною продукцією. Компанія здійснює свою діяльність у 12 регіонах України. На сьогоднішній день ми маємо тісні партнерські відносини з 16 світовими  та вітчизняними виробниками в агропромисловій галузі, такими як New Holland, Berthoud, Amazone, Syngenta, Corteva, Basf, Bayer  та ін.
Компанія надає повний перелік товарів та послуг необхідних для успішного ведення агробізнесу:
Історія компанії
Adler Agro Vision – вже понад 15 років працює на українському аграрному ринку. Ми пишаємося історією нашої компанії.
2008
Заснування ПП ADLER
2010
Підписання першого контракту з ТОВ “Піонер Україна”
2011
Перший контракт з хімічною компанією “DuPont”
2012
Відкриття напрямку продаж с\г техніки. Співпраця з компанією Bednar
2013
Підписання договору з виробником пестицидів та насіння компанією Syngenta та Monsanto
2014
Підписання дилерського договору з лідером світового ринку оприскуачів Bertound
2015
Спіпраця з світовим брендом New Holland та з виробником навігаційних систем компанією Trimble
2016
Відкриття сервісного центру по гарантійному обслуговуванню техніки
2018
Розширення лінійки техніки продукцією компаній Amazone та Mecmar. Наше 10-річча
2020
Заснування власного бренду ЗЗР ТМ “Картал”
2021
Відкриття нового напрямку: продаж с/г дронів
2022
Розширення лінійки добрив власною ТМ “Ультрабіон”
2023
15 років компанії
Принципи нашої роботи
1. Клієнт – наш пріоритет номер один.
Наші продукти та послуги спрямовані на задоволення потреб аграріїв. Наша діяльність супроводжується турботою про клієнта та бажанням бути йому корисними. Ми ставимо перед собою мету – підвищити ефективність бізнесу українських аграріїв. Все, що пов’язано з клієнтом, для нас має найвищий пріоритет.
2. Цінуємо час та працю кожного.
З моменту заснування компанія «Адлєр» встановила безкомпромісно високі стандарти якості, і кожен наш співробітник робить все, щоб їх дотримуватися. Працюючи за правилом «Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе!», ми шанобливо ставимося до праці і часу кожного, і вимагаємо відповідного ставлення у відповідь
3. Постійне пригнанення підкорювати нові вершини.
Робота – це значна частина нашого життя. Для багатьох з нас – це можливість для самореалізації. Ми отримуємо задоволення від того, що кожен раз перевершуємо очікування тих, з ким ми взаємодіємо. Будь то клієнт, партнер або колега. Ми ставимо перед собою амбітні цілі і знаємо, що в прагненні до них зможемо досягти навіть більшого, ніж очікували.
4. Ділимося досвідом та завжди готові допомогти.
Як сам досвід, так і бажання, і здатність передавати його іншим, ми цінуємо особливо високо. У ДНК нашої компанії – бажання допомогти людині, з якою ми співпрацюємо, поділитися тим, що ми вміємо добре робити. Досвід і знання нашої команди – найцінніше, що у нас є!
5. Завжди шукаємо можливості до інновацій та удосконалення. Не зупиняємося у розвитку.
Швидкість нашого розвитку – наша конкурентна перевага. Наші продукти, процеси і підходи постійно поліпшуються. Наші вимоги до самих себе постійно зростають. Кожен співробітник у своїй роботі бачить можливість для інновацій, навіть якщо ці можливості лежать за межами нашої повсякденної діяльності.
6. Плануємо результат, а не робочий час.
Для кожного із співробітників компанії важливий результат роботи. Одним з головних результатів нашої роботи є підвищення конкурентоспроможності наших клієнтів. Тому кожне завдання у своїй повсякденній роботі ми виконуємо з усвідомленням того, що вона повинна принести результат, якого очікує клієнт.
7. Розуміємо мету – знаходимо рішення.
Навіщо? – тільки розуміючи справжню мету завдання, можна знайти вірне рішення. Як це буде використовуватися в подальшому? – тільки розуміючи, хто і як буде працювати з результатом, можна запропонувати ефективне рішення. Які є альтернативні шляхи вирішення завдання? – у кожного завдання завжди є кілька шляхів вирішення. І, напевно, існують більш ефективні способи, ніж ті, які відразу спадають на думку.
Будьмо на звʼязку!
Якщо залишилися запитання, залишайте ваші контакти і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

© Adler Agro Vision Всі права захищені, 2024

© Adler Agro Vision
Всі права захищені, 2024

Adler Agro Vision м. Житомир, вул Авіаторів, 11