Крім сільгосптехніки фермеру потрібен і звичайний автомобіль, щоб їздити від поля до поля і привозити сільгоспінвентар. Щоб вам було легше вибрати авто, ми зробили підбірку відповідних для ферми автомобілів. Найбільше на роль фермерського автомобіля підходять пікапи, кросовери і фургони.
1. Toyota Hilux – справжній японський термінатор
Опис: Один з найвідоміших пікапів світу, який виробляють вже 50 років. Свого часу краш-тест цього пікапа проводили майже в кожній автомобільній передачі, а в одній намагалася всіляко вивести машину з ладу: її топили в океані, скидали на неї трейлер, били відбійником і навіть скидали з багатоповерхівки. Але вона все одно змогла завестися і поїхати. Автомобіль також показав себе як хороший позашляховик і може проходити перешкоди на рівні з Land Rover Discovery.
Технічні характеристики: Автомобіль випускається з бензиновим і дизельним двигуном в двох варіантах. Перший – це рядна четвірка потужністю 144-151 к.с. з об’ємом двигуна в 2,5-2,7 л відповідно. Другий – це V6 на 3-4 л потужністю 171-249 к.с. Автомобіль має сім подушок безпеки, оснащений антиблокувальною системою, контролем стійкості (VSC), асистентом підйому на схилі і системою стабілізації причепа. Вантажопідйомність автомобіля складає 875 кг, а максимальна швидкість – 175 км / год.
Відповідність фермерам: Автомобіль підійде фермерам, які працюють в важкодоступній місцевості – його можна використовувати як позашляховик. У автомобіля великий кузов, тому він відмінно підійде для перевезення вантажів. Через те, що машина популярна, запчастини відносно дешеві.
Ціна: Новий Hilux обійдеться в 850 тисяч – 1 мільйон 50 тисяч гривень в залежності від комплектації.
2. Lada 4×4 ( ‘Нива’) – фермерський міні-джип
Опис: Один з небагатьох оригінальних радянських автомобілів чий дизайн не був запозичений у машин марки Fiat або Chevrolet. ‘Нива’ здобула велику популярність як в СРСР, так і за її межами: близько 80% автомобілів йшли на експорт. Вона показала себе гідним конкурентом Land Rover і Range Rover 80-х років, але з часом машина почала застарівати, хоч і досі залишається серйозним позашляховиком. Якщо вам здається, що ‘Нива’ не дуже підходить для фермера через малі габарити і вантажопідйомность, то з 1995 року випускається ‘Нива Пікап’. Дизайн автомобіля не змінюється вже 30 років, але виробник недавно вирішив повністю змінити конструкцію автомобіля.
Технічні характеристики: У автомобіля близько 60 різних комплектацій, але частіше за все можна зустріти бензинові та дизельні моделі на 1,3-1,7 л. На машині встановлена рядна четвірка потужністю 80 л.с. У ‘Ниви’ невелика вантажопідйомність – всього 400 кг. Максимальна швидкість автомобіля, в залежності від комплектації, сягає 120-160 км / год.
Відповідність фермерам: Завдяки підвісці машина відмінно адаптована для поїздок по нашим дорогам. Вона досить проста і дешева, тому проблем із запчастинами не буде, і її можна відремонтувати самостійно за допомогою підручних інструментів.
Ціна: В автосалоні свіжу Ниву на 1,7 л можна придбати за 250 тис. Гривень або $ 9 000.
3. Ford Transit – універсальний кур’єр середніх вантажів
Опис: Про цю машину знає кожен, за 60 років вона зарекомендувала себе як надійний автомобіль для доставки продукції. Transit – найбільш продавана комерційна машина в Європі. У неї велика вантажопідйомність і хороша максимальна швидкість, тому не дивно, що в 70-х 95% пограбувань в Англії були здійснені за участю Ford Transit.
Технічні характеристики: У машини багато комплектацій і форм кузова. В основному на Ford Transit встановлена бензинова або дизельна рядна четвірка на 2,2-3,2 л потужністю 100-150 к.с. За паспортом, вантажопідйомність автомобіля становить 1-1,5 тонни, але можна помістити в кузов і вантаж важче, але машина стане менш керованою. Тому виробник не радить перевантажувати машину. Максимальна швидкість автомобіля складає 150 км / год.
Відповідність фермерам: Подібний фургон підійде невеликому фермеру для перевезення вирощеної продукції або сільськогосподарського інвентарю. Його також можна використовувати для перевезення невеликих груп людей – до 10 чоловік.
Ціна: Ford Transit Custom 2016 роки обійдеться в 600-700 тисяч гривень ($ 22-26 тис.) В залежності від комплектації автомобіля.
4. Ford F-150 – король пікапів
Опис: Форди F-серії знаходяться на другому місці по продажах автомобілів в світі після Toyota Corolla. Модель F-150, найпопулярніша в серії F, протягом 17 років вважається найбільш продаваним автомобілем у США. Жоден інший пікап в Америці не купується краще ‘сто п’ятидесятого’ протягом останніх 43 років. F-150 з’явився в 70-х як проміжний варіант між F-100 і F-250 і мав трохи більшу вантажопідйомність, ніж ‘молодший брат’, який брав на борт близько 500 кг. За це перший пікап Ford F-150 отримав прізвисько ‘важка напівтонка’.
Технічні характеристики: Автомобіль випускається з 3,5-літровим двигуном V6 потужністю 302 л. с. і 6,2-літровим V8 потужністю 411 к.с. Ford F-150 оснащений антипробуксовочною системою, асистентом підйому на схилі і системою стабілізації причепа. Вантажопідйомність сучасної версії підвищилася до 800-900 кг в залежності від комплектації. Максимальна швидкість найпотужнішою версією – 210 км / год.
Відповідність фермерам: Фермери можуть використовувати цей пікап як позашляховик для пересування по пересіченій місцевості або для доставки відносно невеликих вантажів в кузові авто. При цьому автомобіль вміщає до 6 чоловік в салоні.
Ціна: Залежно від комплектації автомобіль може коштувати від $ 27 000 (750 тис. Гривень) до $ 63 000 (1 млн 750 тис. Гривень).
5. Holden Maloo – австралійський суперкар для фермерів
Опис: Це найпотужніший серійний автомобіль, коли-небудь побудований в Австралії і при цьому пікап, точніше ют- це пікапна версія легкового автомобіля. База Holden Maloo – автомобіль HSV GTS. В основному автомобіль орієнтований на австралійських фермерів: велика потужність і максимальна швидкість дозволяє швидко проходити довгий шлях, а в Австралії земельний банк в 1 млн га – це звичайна справа.
Технічні характеристики: Автомобіль випускається з 6-літровим бензиновим двигуном V8 потужністю 585 к.с. У ньому також є АВS і контроль старту – як на гоночних автомобілях. Вантажопідйомність становить 600 кг, а максимальна швидкість 293 км / год.
Як знадобиться фермерам: Автомобіль підійде фермерам, у яких великий земельний банк, яким потрібно швидко долати великі відстані разом з невеликим вантажем. Але кількість автомобілів обмежена, а купити їх можна лише в Австралії, Великобританії і Новій Зеландії.
Ціна: Новий Maloo обійдеться в середньому в $ 80 000 – це 2,2 млн гривень.
У кожного автомобіля є своя вузька спеціалізація – робота, для якої він підходить найкраще. Тому найголовніше при покупці автомобіля – це зрозуміти, для яких цілей ви будете його використовувати. Якщо ж особливих вимог по прохідності і вантажопідйомності немає, то можна придбати і звичайний седан.
За матеріалами https://aggeek.net