0 800 501 432

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн.-пт.: 9:00 - 18:00

Обідня перерва: 13:00 - 14:00

Сб., нд.: вихідні

UA EN RU

ПРО КОМПАНІЮ “АДЛЄР”

 

 

 

«… Ми самі мусимо стати тими змінами, яких хочемо домогтися від світу.»

 

Світ – не що інше, як усі ми. Сьогодні ми світ не переробимо. Проте від нас залежить певною мірою життя кількох десятків людей (їхніх сімей), що працюють на нашому підприємстві, кількох сотень наших клієнтів та партнерів та, можливо не безпосередньо, співробітників суміжних з нами організацій. Скромно, звичайно, але все ж таки більше, ніж нічого. Адлєр бере курс на гуманність. Мені хочеться, щоб кожен був щасливим, прокидаючись вранці з перспективою робити те, що допоможе розкритися його таланту, щоб кожен був на своєму місці й на своїй посаді. Я хочу, щоб наші менеджери вважали своїм завданням створити умови для успішного розвитку свого відділу і дбали про постійне зростання професіоналізму.

Ми створюємо співдружність людей, де результати стануть плодами захопленого ставлення до роботи. Ми всі живемо у світі конкуренції, де кожен норовить зробити так, щоб противник програв. В результаті, в програші мимоволі опиняються всі. Не шляхом конфлікту, не за допомогою сили нічого путнього не створити. Повага викликає повагу. Довіра спонукає того, кому її надано, стати гідним неї. Ми працюємо прозоро на довгострокову перспективу. Адлєр – компанія, котра базується на здорових цінностях. Прибуток для нас – природний результат здорового та гармонійного управління.

Обираючи нас, працюючи разом з нами, вас чекає задоволення від участі в казковій пригоді – повернення діловим стосункам людського обличчя. Може статися, що в глибині душі, ви будете відчувати гордість від того, що самі робите трохи кращим той світ, який залишите майбутнім поколінням.

 

You must be the change you wish to see in the world.

Працюйте з нами – і станете успішними. Разом ми станемо успішними!

З повагою,
Безвершук Ігор Миколайович,
керівник ПП "Адлєр"

 

- ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ -

Приватне підприємство «Адлєр» розпочало діяльність 4 червня 2008 року з продажу засобів захисту рослин та насіння. Розвиваючи партнерські відносини з виробниками аграрної сфери, ПП «Адлєр» співпрацює з надійними постачальниками найкращої продукції на ринку України та закордону. Завдяки продажу якісного товару відомих брендів і гарно організованій роботі, компанія досягла значних успіхів.

2008

Заснування ПП «Адлєр»

2010

Підписання першого контракту з ТОВ «Піонер Україна»;

2011

Перший контракт з хімічною компанією «DuPont»;

2012

Підписані контракти з такими виробниками, як ТОВ «Сингента», ТОВ «Аріста», ТОВ «Нюфарм»;

2012

Відкрився новий напрямок: продаж сільськогосподарської техніки та підписаний контракт з чеською компанією STROM, згодом змінившу назву на BEDNAR;

2014

Підписання контракту з компанією «Berthoud» - лідером оприскувачів в Україні;

2015

Визначною подією стала співпраця з відомим брендом сільськогосподарської техніки — компанією «New Holland»;

2016

Відкрився сервісний центр по гарантійному обслуговуванню техніки;

- МІСІЯ КОМПАНІЇ -

Основною метою підприємства залишається і надалі забезпечення с/г виробників якісною і оригінальною продукцією. Продаж засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив, цукру, с/г техніки та запчастин до неї. Надання кваліфікованих послуг з обслуговування різних сільськогосподарських машин, тобто налаштування і навчання.

Робота компанії здійснюється за рахунок активного вивчення аграрного ринку, розвитку партнерських відносин та збільшення об’ємів продаж. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з 16 світовими виробниками в агропромисловій галузі. Плануємо і надалі виділяти значну частину часу для впровадження технології аграрного інтелекту.

 

- ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ -

Підприємство вважає, що доцільно підтримувати існуючі ділові зв’язки з виробниками-лідерами насіння та засобів захисту рослин, також розширяти коло своїх партнерів. Впроваджувати нові технології у сферах сільського господарства.

ПП «Адлєр» є надійним постачальником якісної продукції, що допомагає власникам аграрних підприємств отримувати стабільний і високий врожай. Завдяки організованій роботі наша компанія отримує відмінну оцінку від своїх клієнтів і партнерів.

- СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДЛЄР" -

Стратегічною метою ПП «Адлєр» є підтримка виробників у впровадженні нових технологій для прогресу сучасного фермерства. Надавати своїм клієнтам всю можливу інформацію, що необхідна для допомоги на шляху до прибуткового підприємства.

Контакти