ПРО КОМПАНІЮ “Adler” • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

ПРО КОМПАНІЮ “Adler”

 

 

«… Ми самі мусимо стати тими змінами, яких хочемо домогтися від світу.»

 

Світ – не що інше, як усі ми. Сьогодні ми світ не переробимо. Проте від нас залежить певною мірою життя кількох десятків людей (їхніх сімей), що працюють на нашому підприємстві, кількох сотень наших клієнтів та партнерів та, можливо не безпосередньо, співробітників суміжних з нами організацій. Скромно, звичайно, але все ж таки більше, ніж нічого. Адлєр бере курс на гуманність. Мені хочеться, щоб кожен був щасливим, прокидаючись вранці з перспективою робити те, що допоможе розкритися його таланту, щоб кожен був на своєму місці й на своїй посаді. Я хочу, щоб наші менеджери вважали своїм завданням створити умови для успішного розвитку свого відділу і дбали про постійне зростання професіоналізму.

Ми створюємо співдружність людей, де результати стануть плодами захопленого ставлення до роботи. Ми всі живемо у світі конкуренції, де кожен норовить зробити так, щоб противник програв. В результаті, в програші мимоволі опиняються всі. Не шляхом конфлікту, не за допомогою сили нічого путнього не створити. Повага викликає повагу. Довіра спонукає того, кому її надано, стати гідним неї. Ми працюємо прозоро на довгострокову перспективу. Адлєр – компанія, котра базується на здорових цінностях. Прибуток для нас – природний результат здорового та гармонійного управління.

Обираючи нас, працюючи разом з нами, вас чекає задоволення від участі в казковій пригоді – повернення діловим стосункам людського обличчя. Може статися, що в глибині душі, ви будете відчувати гордість від того, що самі робите трохи кращим той світ, який залишите майбутнім поколінням.

 

You must be the change you wish to see in the world.

Працюйте з нами – і станете успішними. Разом ми станемо успішними!

З повагою,
Безвершук Ігор Миколайович,
керівник ПП "Адлєр"

 

- ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ -

- МІСІЯ КОМПАНІЇ -

 

Наше підприємство орієнтується на європейські стандарти, тому особливо важливим є дотримання ефективних та прозорих векторів розвитку компанії, як внутрішньо, так і зовнішньо.

Наша місія та цінності виражають прагнення підприємства та є незмінним корпоративним стандартом поведінки. Вони слугують орієнтиром в діях і регулюють наші відносини у світі.

Люди. Світ змінюється, росте, розвивається. І в цьому процесі саме людина відіграє вирішальну роль. Ми вважаємо, що наші співробітники, клієнти, партнери є головними в компанії, бо завдяки їхній роботі та підтримці, ми з гордістю називаємо себе однією з провідних компаній на аграрному ринку. Наше підприємство прагне і надалі створювати такі умови, щоб кожен співробітник розвивався, клієнт був задоволений продукцією, а партнер прагнув ефективно співпрацювати. 

Довіра. Атмосфера, в якій панує дух підтримки та довіри, здатна творити дива. Наша компанія прагне розвивати повагу та здорову конкуренцію, як в колективі, так і при співпраці із зовнішнім світом. Ми працюємо прозоро на довгострокову перспективу. Прибуток для нас –природний результат гармонійного управління. 

Результативність. Саме високий командний дух та професіоналізм сприяє якісній та ефективній роботі. А думка про те, що ми робимо світ кращим для майбутніх поколінь – мотивує нас ще більше.

Працюйте з нами – і станете успішними.
Разом ми станемо успішними!

Контакти