ЗДОБУТИЙ УСПІХ В ДЕНЬ ПОЛЯ З ПП "АДЛЄР" • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

ЗДОБУТИЙ УСПІХ В ДЕНЬ ПОЛЯ З ПП "АДЛЄР"

Попередня новина
?Наступна новина

 

29 вересня 2017 року приватне підприємство «Адлєр» провело, на території наших друзів - ПСП «Сокільча»,  традиційний День поля «Технології успіху». В даному заході прийняли участь всі наші бізнес-партнери, чию продукцію ми вважаєм найкращою на ринку, і з радістю пропонуєм своїм клієнтам: New Holland Agriculture, Berthoud, Bednar, Sukov, Umega– світові виробники сільськогосподарської техніки; Syngenta, Monsanto, Pioneer, Dupont, Euralis – світові виробники ЗЗР і насіння; Terra Tarsa – європейський виробник мікродобрив та ГК Долина – вітчизняний виробник мікродобрив.

Програма заходу була оголошена заздалегідь, і обіцяла бути дуже насиченою – так і вийшло. Вперше, наша компанія зуміла на одному полі зібрати і продемонструвати в роботі, таку потужну лінійку сільськогосподарської техніки, а саме:

 

Під час проведення демонстрацій активно проводили роботу з клієнтами представники компаній-виробників: Віталій Каплюк – продукт-менеджер New Holland Agriculture в Україні та Молдові, Віталій Вовк – представник компанії Bednar в Україні, Максим Сілін – продукт-менеджер компанії Umega, Артем Лінник – технічний експерт компанії Berthoud в Україні.

Після цього, відбулась презентація наступних наших продуктів:

 

Родзинкою заходу стала презентація найбільш популярних в Україні зернозбиральних комбайнів, разом з Віталієм Висоцьким, продукт-менеджером New Holland Agriculture в Україні та Молдові:

 

Також, в цей день, всі бажаючі мали змогу побачити всю лінійку гібридів кукурудзи, яку представляли представники виробників насіння: Леонід Ільченко – компанія «Сингента»,  Антон Крючков – компанія «Піонер Насіння Україна», Вадим Волинець – компанія «Монсанто», Микола Котляр – компанія «Євраліс».

Весь час активно працювали на своїх стендах і надавали кваліфіковані консультації представники виробників мікродобрив: Анатолій Висоцький – ГК «Долина» та Євген Москальов – «Терра Тарса».

Наприкінці Дня поля відбулося нагородження клієнтів - учасників програми Harwest Master цінними подарунками, які вручав сервісний менеджер компанії New Holland Agriculture в Україні та Молдові пан Андрій Габчак.

Завершилось свято демонстрацією шоу літаків від авіа клубу «Авіатик» та дружнім обідом, за яким всі мали змогу обмінятись враженнями і думками.

ФОТО та ВІДЕО