Вікенд з ПП "Адлєр"! • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

Вікенд з ПП "Адлєр"!

Попередня новина
?Наступна новина

Купівля будь-якої сільськогосподарської техніки – процес відповідальний і вимоги, що ставлять до тракторів та комбайнів, завжди формуються виходячи з потреб аграріїв. Тому, крім вивчення технічних характеристик, замовники прагнуть подивитися трактор або комбайн в роботі. Це дозволяє вибирати техніку не просто виходячи з коротких рядків опису, але і для того, щоб побачити можливості та поведінку агрегатів у тих чи інших умовах.

21 квітня компанія «Адлєр» була партнером заходу Лексус Україна, на якому відвідувачі змогли власноруч відчути емоції, комфортність та унікальність не тільки технологій Lexus, але й NewHolland. У рамках заходу були представлені три моделі тракторів даної марки – Т7060, Т6050 та TD5.110.

Трактори серії Т7060 — це дійсно унікальне поєднання універсальності та продуктивності у своєму класі, так як вражаюча потужність їхньої гідравлічної системи дозволяє використовувати з ними найтяжче агрегатоване обладнання. Тільки вони у своєму сегменті можуть похвалитися потужністю в 215 к.с. при вазі до 7 тонн у спорядженому до роботи стані з повним баком палива. А коли необхідно, система збільшення потужності PowerBoost дозволяє досягнути цілих 240 к.с.

На заході проводився тест-драйв даного трактора, завдяки якому можна було на власному досвіді оцінити просто неперевершену комфортабельність та безпеку цієї техніки.

Всі трактори можна подивитись і зараз на оглядовій площадці на території офісу ПП «Адлєр» та, завдяки нашим фінансовим програмам, купити за привабливою ціною. Детальнішу інформацію про програми та умови придбання можна переглянути на нашому сайті у розділі «Фінансування» https://adler.com.ua/finansuvannya-p.html .

ФОТО та ВІДЕО