Українські аграрії разом з ADLER подорожують світом! • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

Українські аграрії разом з ADLER подорожують світом!

Попередня новина
?Наступна новина

Цікаво та корисно розпочався весняний сезон для клієнтів компанії ADLER. Керівник відділу продажу с/г техніки Володимир Олексієнко та регіональний менеджер Сергій Зубович разом з клієнтами компанії Adler відвідали завод з виробництва зернозбиральних, силосозбиральних комбайнів та прес-підбирачів у місті Зедельгем, Бельгія, де мали можливість ознайомитися з технологічними процесами.

Завдяки 113-річному досвіду і використанню найсучаснішого обладнання та новітніх технологій, завод New Holland виконує всі операції швидко, з максимальною точністю та якістю.

Тут щодня складають 14 зернозбиральних комбайнів. У рік це 3 360 одиниць техніки. Особливу увагу на заводі звертають на якість деталей та процес складання машин.

Високою продуктивністю завод зобов’язаний майже 3 тисячам співробітників – експертам світового рівня в дизайні, розробці, виробництві та навчанні по напрямку збиральної техніки, зібраним на площі більше 360 000 м².

Після екскурсії по заводу гості прогулялися мальовничими вуличками та історичному центрі Брюгге, помилувалися стародавньою архітектурою та неймовірною природою. А вже наступного дня задоволені та щасливі аграрії вилетіли в Україну готуватися до посівної та будувати плани на майбутнє!

Дороги підкорюються сильним, тому летимо в сезон разом з ADLER та NewHolland!