У День поля «Адлєр» зібрав друзів: підсумки по закінченню літа • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

У День поля «Адлєр» зібрав друзів: підсумки по закінченню літа

Попередня новина
?Наступна новина

«Завдяки колегіальному рішенню ми знайшли новий формат проведення Дня поля, аби надати аграріям можливість познайомитись із лінійкою техніки, яку пропонує ПП «Адлєр» та поспілкуватися з партнерами, з якими співпрацює компанія. Хочу подякувати всім партнерам за підтримку, колективу – за активну участь у організації та підготовці заходу, а також усім гостям, хто відірвався від своїх справ, щоб відвідати наші презентації» – керівник ПП «Адлєр» Ігор Безвершук.

Організатори свята – команда молодих хлопців та дівчат «Адлєр» приїхала на польові угіддя ПСП «Сокільча» ще на світанку, аби розкинути шатро і оформити зручні місця для гостей. На відміну від минулого року, цього разу погода була ще по-літньому сонячною, хоча й погрожувала дощовими хмарами.

Територія поділялася на декілька локацій: місце реєстрації, показові стенди для сервісу техніки, палатки для продукції та буклетів партнерів-виробників, з якими співпрацює «Aдлєр», і, звісно, relax-простір.

Проте, найголовніше, заради чого приїхали підприємці з різних куточків країни, це виставка із близько 20 одиниць техніки і відкрита демонстрація її сил та потужностей.Сучасна інтелектуальна техніка від компаній «Berthoud», «NewHolland», «Amazone», «Umega» та «Sukov», а це – комбайни, трактори, оприскувачі, перенавантажувачі, сівалки, плуги – були зібрані в одному місці. Зацікавлені покупці мали змогу оцінити техніку зовні й у роботі. Будь-які технічні питання можна було дізнатися з перших вуст від представників компаній-патрнерів, або ж від менеджерів головного і єдиного дистриб’ютора сільськогосподарської техніки Житомирщини.

Найдрайвовіший момент дня – можливість тест-драйву тракторів NewHolland та самохідного оприскувача Raptor 4240HVH від французького виробника «Berthoud» для бажаючих. Зацікавлені гості могли випробувати техніку, сівши поряд з водієм.

Приємною несподіванкою для усіх стала лотерея та розіграш призів. Супер-призом стала поїздка до Англії на завод «NewHolland», а надвечіря насиченого дня прикрасив кавер-гурт «LackyBand».