Новий RAPTOR: чудова адаптація до культур • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

Новий RAPTOR: чудова адаптація до культур

Попередня новина
?Наступна новина

Вісім років після виведення на ринок обприскувача RAPTOR, більше 500 примірників якого було продано в усьому світі, компанія BERTHOUD оновлює свою гаму самохідних обприскувачів і представляє свій другий RAPTOR.

У цьому новому поколінні ніщо не було залишено без уваги. Стверджується стиль BERTHOUD, більш ефективний і елегантний. Гнучкість нової трансмісії робить управління більш приємним і оптимізує споживання палива. Нові опції, такі як гідравлічно керований кліренс, гарантують високий рівень персоналізації і адаптації до сільськогосподарських культур.

RAPTOR як і раніше має широку гаму, представлену 8 різними моделями (розташування штанги спереду центральне розташування кабіни - розташування штанги ззаду фронтальне розташування кабіни - розташування штанги ззаду центральне розташування кабіни).

 

Новий RAPTOR, якого чекали з великим нетерпінням, був представлений в квітні 2016 року. Він відрізняється широтою гами (8 різних моделей в каталозі) і здатністю задовольнити потреби будь-якого сільськогосподарського підприємства.

Він підходить вимогливим клієнтам, які шукають продуктивність, зручність роботи і безпеку оператора з дуже великими перевагами. 

Новий RAPTOR прагне з самого початку утвердитися в якості основного гравця на ринку, будь то за рахунок своєї нової гідростатичної трансмісії BOSCH REXROTH (відтепер котра володіє функцією ECO в серійній комплектації) або нової кабіни (відповідає стандартам безпеки ROPS і з фільтрацією повітря категорії 4).

Як було оголошено під час його офіційної презентації, на виставці SIMA 2017 новий RAPTOR буде оснащений як опція гідравлічно регульованим кліренсом, щоб дозволити кожному користувачеві адаптувати обприскувач під свої потреби. 

Починаючи з виставки SIMA, дана опція з`явиться в торговому каталозі.

Новий RAPTOR адаптується до кожної культури, до кожного господарства

Обприскувач є особистим знаряддям праці, в кожному господарстві він використовується по-своєму. 

Новий RAPTOR краще адаптується до сільськогосподарських культур, тому що крім опціонної гідравлічно регульованої ширини колії (крім 2540) він тепер може бути оснащений в якості опції гідравлічно регульованим кліренсом від 1,25 до 1,8 м на моделі з об`ємом бака 4200 літрів з центральним розташуванням кабіни.

Ця опція пропонується для механічно або гідравлічно регульованої ширини колії від 2,25 до 2,70 м - від 2,40 до 3,05 м.

Вона заснована на циркульній системі, яка дозволяє працювати на будь-якій висоті в даному діапазоні.

Ключові цифри гами Новий RAPTOR

Дата введення опції Гідравлічно регульований кліренс: травень 2017 року

Модель: 4240 з центральним розташуванням кабіни

Баки 4200 літрів

Штанга: від 24 до 44 метрів

RAPTOR - найширша гама самохідних обприскувачів на ринку