Новинки New Holland на Agritechnica 2017 • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

Новинки New Holland на Agritechnica 2017

Попередня новина
?Наступна новина
 
 
Компанія New Holland представляє першу добірку своєї нової сільськогосподарської техніки на виставці Agritechnica 2017 
 

·         Інтеграція агрегатованого обладнання під брендом New Holland з існуючим асортиментом продукції.

·         Попередній огляд нового агрегатованого обладнання New Holland.

·         Дистрибуція через дилерську мережею New Holland за підтримки досвідчених співробітників відділів продажів і сервісного обслуговування.

 
Завершивши придбання компанії Kongskilde Agriculture на початку цього року, New Holland розпочала процес поступової інтеграції її агрегатованого обладнання до свого асортименту продукції, перші зразки якої буде представлено на виставці Agritechnica 2017 у місті Ганновер, Німеччина.
 
"Ми пропонуємо комплексне рішення, покликане підвищити ефективність і продуктивність роботи наших клієнтів: сільськогосподарське обладнання повинне ідеально узгоджуватись з машиною, з якою воно агрегатується – от, власне, чим ми і займаємось, поєднуючи нашу технологічну досконалість з профільними напрацюваннями компанії Kongskilde", каже Карло Ламбро [Carlo Lambro], бренд-президент компанії New Holland Agriculture. "Компанія Kongskilde є визнаним лідером у напрямку своєї спеціалізації, що володіє саме тим досвідом та тими технологіями, які ми потребуємо для створення найкращої в своєму класі модельної лінійки агрегатованого обладнання. Ця нова глобальна платформа забезпечить можливості для розвитку обох наших брендів".
 
 
 
Попередній огляд нового агрегатованого обладнання New Holland
 
Дискова фронтальна косарка-плющилка DiscCutter F 320P та задня косарка-плющилка DiscCutter 320P з гідравлічною підвіскою та системою захисту від каменів є частиною першої експозиції, присвяченої техніці для заготівлі сіна та кормів. Вони доповнять лінійку збиральної техніки нашого бренда в жовтому кольорі, вже представленою на ринку прес-підбирачами Big Baler та рулонними підбирачами, а також кормозбиральними комбайнами.
 
Крім того, компанія New Holland розширила свою діяльність на ринку ґрунтообробного обладнання і представляє зараз 6-корпусний навісний плуг PXV для важких умов роботи, що має регульовану робочу ширину, автоматичний механізм захисту від пошкоджень та гідравлічну систему регулювання робочої глибини з великим опорним колесом, а також активна ґрунтофреза RVM з боковим приводом, 4-швидкісним редуктором та С-подібними ножами. Ґрунтообробне обладнання фарбується в той самий синій колір, що й наші трактори.
 

 

Дистрибуція через дилерську мережу New Holland за підтримки досвідчених співробітників відділів продажів і сервісного обслуговування

 
Нова техніка у фірмових жовтих і синіх кольорах, що виставлена на стенді компанії New Holland разом з іншим обладнанням для заготівлі сіна та кормів і обробки ґрунту, почне надходити до клієнтів на ринки Європи, Близького Сходу та Африки й Азіатсько-Тихоокеанського регіону через дилерську мережу з весни 2018 року.
 
Клієнти можуть зі спокійною душею покластись на дилерів компанії New Holland у будь-яких питаннях, що стосуються підтримки, технічного обслуговування та постачання запасних частин. Безперебійна робота мережі забезпечується досвідченими співробітниками відділів продажів та сервісного обслуговування, що спеціалізуються на ґрунтообробній техніці та на обладнанні для заготівлі сіна і кормів.
 
Бренд Kongskilde Agriculture і надалі пропонуватиме свою модельну лінійку агрегатованого обладнання через власну та свою корпоративну дилерську мережу.

ФОТО та ВІДЕО