HERMES - інтелектуальний шедевр • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

HERMES - інтелектуальний шедевр

Попередня новина
?Наступна новина

На виставці SIMA 2017 компанія BERTHOUD представляє свою нову гаму навісних обприскувачів HERMES.

BERTHOUD робить великий крок у майбутнє з цим новим навісним обприскувачем.

HERMES відрізняється одночасно чітким і практичним дизайном і оснащений штангою ALSR нового покоління, розробленої BERTHOUD, яка забезпечує хорошу компактність і стійкість при роботі. Крім того, HERMES рясніє ексклюзивними інноваціями, які забезпечують, зокрема, неперевершену зручність і безпеку оператора, як нова запатентована система управління EcoMatic.

HERMES, що випускається з 3 обсягами бака (800, 1000 і 1200 літрів) і з рампами шириною захвату 15, 16 і 18 метрів, доповнює гаму навісних обприскувачів фірми BERTHOUD - ALTO (300, 400, 600 і 800 літрів) і ELYTE (1000, 1200 і 1600 літр).

Нове покоління навісних обприскувачів

Новий навісний обприскувач HERMES має елегантну, сучасну і підкреслено компактну форму. У порівнянні з попередніми поколіннями, він менше на 30 сантиметрів (180 / 150) в  нависаючій частині і на 10 сантиметрів (274 / 265) в висоту (порівняння проведено між обприскувачами FORCE II 800 літрів зі штангою Multis 15 метрів і HERMES 800 літрів зі штангою ALSR 15 метрів).

Оптимізація його ваги і центру тяжіння (ближче до трактора) покращує розподіл маси на тракторі і забезпечує велику стійкість всієї машини, що дозволяє використовувати обприскувач HERMES на тракторах маленьких габаритів, зберігаючи компактний обприскувач із складною ззаду штангою.

Компактна і стійка штанга ALSR, що складається ззаду

Новий навісний обприскувач HERMES оснащений новою гамою складних ззаду штанг ALSR з шириною захвату 15, 16 або 18 метрів.

У цій новій штанзі, що складається з 3 секцій, використано всі ноу-хау компанії BERTHOUD:

- підвіска AXIALE на центральній осі, яка надає цій штанзі дуже хорошу стійкість і хорошу поведінку на схилах, віражах і плоских ділянках;

- міцна і компактна структура у формі L відповідає допустимим дорожнім габаритами 2,55 м. 

Інноваційна система управління EcoMatic, єдина на ринку

Гамма HERMES нових навісних обприскувачів BERTHOUD оснащена в серійній комплектації системою управління EcoMatic.

Головна інновація полягає в з`єднанні клапанів функцій безпосередньо з тілом насоса GAMA і його єдиної панеллю управління.

Зазвичай клапани функцій відокремлені і кріпляться до насоса за допомогою труб, що призводить, з одного боку, до значного залишкового обсягу розчину, а з іншого боку, до збільшення числа команд клапанів в залежності від кількості функцій.

Це значно ускладнює використання машини і, на жаль, може привести до помилок в управлінні.

Завдяки системі EcoMatic клапани функцій приєднуються безпосередньо до насоса, що дозволяє обійтися без сполучних труб, необхідних у звичайних системах, і скорочує залишковий об`єм розчину.

Крім того, весь блок клапанів виготовлений з алюмінію для забезпечення довговічності.

Конструкція блоку клапанів дозволяє додавати функції після введення машини в експлуатацію шляхом збільшення кількості клапанів, при цьому зберігаючи ту ж саму панель управління для оператора.

Єдина панель управління також дозволяє здійснити просту і економічну механізацію функцій для кінцевого користувача, якому більше не потрібно спускатися на забруднену ділянку, щоб перемикати клапани.

Промивання є не тільки ключовим етапом в процесі обприскування, але і джерелом стресу для оператора. Він зобов`язаний добре промити обприскувач, щоб уникнути ризику виникнення опіків на сільськогосподарських культурах і скоротити контакт з оператором, наприклад, під час проведення технічного обслуговування.

Для цього система EcoMatic надає користувачеві можливість проводити просту і заздалегідь встановлену процедуру послідовної промивки, причому навіть в ручному режимі.

HERMES aдаптується до кожної потреби, до кожного господарства

Нова гамма навісних обприскувачів HERMES складається з 3 моделей з об`ємом 800, 1000 і 1200 літрів, які можуть бути оснащені 3 типами штанги ALSR шириною захвату 15, 16 або 18 метрів.

Існують дві версії регуляції - DPAE і DPM, з`єднані з новими блоками управління.

Запуск в серійне виробництво навісного обприскувача HERMES намічений на березень 2017 року.

 

ФОТО та ВІДЕО