ДЕНЬ ПОЛЯ ПП “АДЛЄР” “ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ КУКУРУДЗИ ТА ОСІННІЙ СЕГМЕНТ ЗАХИСТУ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ ТА РІПАКУ” • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

ДЕНЬ ПОЛЯ ПП “АДЛЄР” “ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ КУКУРУДЗИ ТА ОСІННІЙ СЕГМЕНТ ЗАХИСТУ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ ТА РІПАКУ”

Попередня новина
?Наступна новина

Приватне підприємство «Адлєр», офіційний дистриб’ютор світових брендів насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив та сільськогосподарської техніки, 9 жовтня 2015 року спільно зі своїми партнерами DuРontPioneer, Monsanto, Syngenta, ADAMА, Strom-Bednar та Berthoud провели на Житомирщині День поля, який зібрав понад 120 аграріїв. Тема заходу: «Технологія вирощування кукурудзи та осінній сегмент захисту озимих зернових та ріпаку».

 

День поля відбувся у с. Сокільча, Попільнянського р-ну, Житомирської обл., на базі ПСП «Сокільча». Господарство має в обробітку 2550 га землі та займається тваринництвом – 1900 голів ВРХ, у т.ч. – 500 дійних корів. Керівник ПСП «Сокільча», Лозенко Євген Миколайович, ділиться досвідом співпраці з фірмою «Адлєр» та розповідає, що успішній налагодженій роботі завдячують даному дистриб’ютору, з яким працюють уже 8 років. Адже ПП «Адлєр» здійснює свою діяльність у різних сферах: торгівля ЗЗР, насінням с/г культур, мікродобривами, сільськогосподарською технікою, цукром, а також надає логістичні послуги, що є надзвичайно зручним для агровиробника.

  «Компанія працює на українському ринку з 2008 року, – розповідає Безвершук Ігор Миколайович, директор ПП «Адлєр». – Серед клієнтів нашої фірми – як найбільш відомі на всю країну господарства регіону та України, так і малі фермерські господарства. Основна стратегія підприємства – забезпечення с/г виробників якісною, надійною продукцією, надання кваліфікованих консультацій. ПП «Адлєр» є офіційним дистриб’ютором та сертифікованим дилером відомих світових компаній: DuPontPioneer, Syngenta, Monsanto, Nufarm, Bayer, Arista, BASF, Maribo Seeds, ADAMA, Bednar, Berthoud, Sukov. Підприємство розташоване у Житомирі, має в розпорядженні склад с/г продукції площею 2000 м2, склад ЗЗР, насіння площею 700 м2, ремонтну майстерню. Активно працюємо й на ринку вантажних перевезень. Автопарк: 4 машини DAF 430, Volvo 420, Hyundai HD 78, також напівпричепи, рефрижератори та самоскиди. Основний принцип нашої роботи – це комплексний підхід у відносинах з нашими клієнтами».

   «Мета проведення сьогоднішнього Дня поля, – продовжує Ігор Миколайович, – черговий раз поспілкуватися із нашими партнерами, продемонструвати ділянки найкращих виробників насіння та показати роботу техніки в полі. Сьогодні тут представлені насіннєві компанії, з якими ми маємо прямі контракти – DuPontPioneer, Syngenta, Monsanto; та наші партнери – Limagrain і Euralis, ADAMA. Також компанії-виробники техніки – Bednar і Berthoud.

  Сьогодні зібралось дуже багато фермерів із різних областей і Центральної, і Західної України – це Київська, Житомирська, Вінницька область, приїхали гості навіть із Львівської області. Я дуже задоволений організованим святом: гарна погода, хороший позитивний настрій у всіх».

  Цікавий формат проведення Дня поля. Усі присутні аграрії мали змогу оглянути демо-ділянки кукурудзи провідних насіннєвий компаній світу – DuРontPioneer, Monsanto, Syngenta, вільно спілкуватись із менеджерами, регіональними представниками цих компаній, індивідуально поставити питання про характеристики гібридів, які їх зацікавили, та отримати професійні відповіді агрономів-консультантів. Компанія ADAMA ознайомила присутніх учасників Дня поля із схемами захисту польових культур, особливостями застосування ґрунтових гербіцидів (Містраль™, Каліф™) та акарацидів (Аполо®, Цезар™) на сої.

  У той же час для огляду було представлено самохідний обприскувач Berthoud Raptor 3240 та чизельний плуг Terraland TN 3000 Profi D7R. Зацікавлені аграрії зблизька розглядали механізми техніки, приміряли на себе зручність управління нею, оцінили якість сталі плугів та обробленої ділянки, на якій була продемонстрована робота техніки.

  Ще влітку 2014 року ПП «Адлєр» підписало договір з одним із найбільших виробників обприскувачів у світі, французькою компанією «Berthoud», є її офіційним дистриб’ютором та має ексклюзивні права на постачання садових обприскувачів на території України.

  Самохідний обприскувач для польових культур Berthoud Raptor – це новітня розробка фахівців компанії, із високим кліренсом конструкції – до 1,8 м! Лінійка Raptor представлена моделями з баками об’ємом від 2500 до 5200 л і штангами від 24 до 44 м, що забезпечують ряд переваг, спрямованих на оптимізацію продуктивності обприскувача: гідростатичний привід з мотор-редукторами, двигун DEUTZ, відповідна вимогам транспортна швидкість 40 км/год та інші.

  Чизельний плуг Terraland TN 3000 Profi D7R – це класичний навісний долотоподібний плуг: 2 ряди доліт, задні кільчасті тандем катки, доповнений двома рядами Cutter дисків, які досконало завершують роботу. Завдяки Cutter дискам досягається відмінна структура ґрунту для посіву вже після першого проходу. Робоча ширина – 3 м, робоча глибина – 15-65 см, 7 доліт із кроком у 40 см, рекомендована потужність трактора – 280-320 к.с. Плуг призначений для глибокого й інтенсивного розпушування з перемішуванням рослинних залишків – це альтернатива оранці із значною економією витрат. Якісно вирівнює і подрібнює поверхню, яку обробляють, усуває ущільнені шари ґрунту, сприяє загальному оздоровленню полів.

  Серед зацікавлених гостей Дня поля зустрічаємо Анатолія Кузьмича Бойчука, керівника господарства ПСП «Саверці», що у Попільнянському р-ні, Житомирської обл. Сільськогосподарське підприємство має в обробітку 4500 га землі, і не лише вирощує сільськогосподарські культури, а й займається тваринництвом. Мають більше 2000 поголів’я худоби, 600 голів дійних корів.

    Анатолій Кузьмич Бойчук, директор ПСП «Саверці»:

  «З компанією «Адлєр» ми працюємо вже багато років, із часу їх заснування. І скажу, завдяки цій компанії, завдяки її енергійному, талановитому, працьовитому колективу і, зокрема, директору – Безвершуку Ігорю Миколайовичу, сьогодні пройшло таке хороше свято. А свято хороше тоді, коли високі маємо врожаї. І дійсно сьогодні: кукурудза дає більше 100-120 ц, пшениця – за 100 ц, ячмінь – 80 ц. Компанія «Адлєр» перша показала приклад, як працювати з землею. Я хотів би згадати наше господарство ПСП «Саверці». У нас багатогалузеве сільгосппідприємство: вирощуємо цукровий буряк, зернові культури. Ми перші почали працювати з цим дистриб’ютором, і сьогодні маємо хороші результати: більше 600-650 ц цукрового буряка, більше 100 ц кукурудзи на зерно, зернових – більше 80 ц, а така культура, як ячмінь, дала сьогодні в середньому 80 ц/га – це дуже гарний врожай. Завдяки чому? Тому, що ми використовуємо якісний насіннєвий матеріал і ті засоби захисту рослин, які необхідні, і які є оригінальними. Всю продукцію нам постачає ПП «Адлєр». Ми беремо у компанії насіння, ЗЗР, мікродобрива – і ми бачимо результат. А беремо там, де отримуємо результат. Ці результати є наяву не тільки у нашому господарстві, а ми сьогодні можемо побачити їх й у господарстві, де проводиться День поля. І є ще десяток господарств у нашому районі, які задоволені співпрацею з ПП «Адлєр».

  Сьогодні на семінарі ми побачили й техніку, зокрема обприскувач компанії «Берту». Є перспектива, що ми через фірму «Адлєр» придбаємо цей обприскувач, бо він сьогодні один із найкращих, сучасних обприскувачів, що необхідні для сільськогосподарського виробництва.

   Тому нині хочеться подякувати компанії ПП «Адлєр», яка провела свято врожаю, – вона заслуговує великої поваги!»

   Команда кваліфікованих фахівців ПП «Адлєр» завжди готова допомогти сільгоспвиробнику у розробці систем захисту культур, в оптимізації підбору насіння і засобів захисту рослин, у придбанні сільгосптехніки та запасних частин. Менеджери надають грамотну технічну підтримку. Хочеться побажати, щоб і наступного сезону на Дні поля приїжджало все більше партнерів і друзів, і цьому сприяла така ж гарна погода, як цього разу.