Corteva Agriscience оцінить використання капсул без вмісту пластику в рамках співробітництва з Eden Research • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

Corteva Agriscience оцінить використання капсул без вмісту пластику в рамках співробітництва з Eden Research

Попередня новина
?Наступна новина 

Технологія використання капсул на основі біологічних дріжджів Sustaine™ покликана скоротити використання мікропластику

 

Нова угода CortevaAgriscience та EdenResearchplc. підтримає фермерів в їх прагненні відповідати зростаючим вимогам споживачів щодо практик сталого сільського господарства. EdenResearchplc. - це компанія, що котується на ринку альтернативних інвестицій Лондонської біржі (AIM) та займається розробками і поставками сталих рішень для ринку засобів захисту рослин, здоровя тварин і споживчих продуктів.

 

Ексклюзивна оцінювальна угода дозволяє компанії Corteva Agriscience, акції якої торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі, в подальшому проводити оцінку використання технології інкапсуляції Sustaine™ компанії Eden, а також кількох формуляцій біологічної обробки насіння в деяких ключових регіонах.

 

До кінця 2020 року Corteva на ексклюзивних умовах проведе оцінювання використання технологій Sustaine™ на продукції для обробки насіння, після чого компанія може укласти ексклюзивну угоду для дистрибюції даної продукції в країнах ЄС, а також в Росії, Україні і Туреччині. Таким чином, продукти і технології компанії Eden будуть вперше використані для передпосівної обробки насіння, що стане першим кроком на шляху подальшого розвитку цього напрямку для широкого спектру функціонального застосування і типів насіння.

 

Мікрокапсули Sustaine™ є натуральними біорозпадними мікросферами, без вмісту пластику, які були отримані з дріжджів. Технологія дозволяє безпечно і ефективно використовувати діючі речовини, зареєстровані компанією Eden, а також третіми особами, покращуючи їх біоактивність, контролюючи мінливість та підвищуючи безпеку врожаю.

 

Генеральний директор компанії Eden Шон Сміт повідомив: «Компанія Eden давно усвідомила перспективи використання наших діючих речовин і технології мікрокапсул Sustaine™ в галузі обробки насіння, але це перша реальна можливість спільно з іншою компанією розробити і комерціалізувати продукцію з використанням Sustaine™ в цьому напрямку. Ми дуже раді співпраці з компанією Corteva, яка не тільки є найбільшою компанією, зайнятою винятково в сільському господарстві, а й відома своєю експертизою в сфері виробництва та обробки насіння. Ця угода стала результатом позитивних польових випробувань, які вже були проведені компанією Corteva в цьому році, і ми з оптимізмом чекаємо, що така вагома можливість принесе комерційний успіх обом компаніям».