BEDNAR FMT, розпочинає будівництво нового двоповерхового збирального цеху • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

BEDNAR FMT, розпочинає будівництво нового двоповерхового збирального цеху

Попередня новина
?Наступна новина

 

 

 

BEDNAR FMT перетворює плани в реальність. Компанія допомагає створювати тренди в сучасному сільському господарстві. Вона виготовляє сільськогосподарські машини для всього світу з постійно зростаючим об`ємом реалізації. Нинішня потужність заводу в 1500 одиниць зросте щонайменше на 30%, протягом наступних двох років, завдяки новому двоповерховому виробничому цеху, будівництво якого розпочалося в кінці 2018 року. Завершення та розширення виробництва очікується восени 2019 року.

Bednar

BEDNAR FMT

Це прогресивний виробник сільськогосподарських технологій, який спеціалізується на машинах для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Тісна співпраця з кінцевими споживачами робить компанію BEDNAR FMT одним з найбільш інноваційних виробників техніки, що розробляє і виготовляє надійні та довговічні машини для отримання максимальної ефективності. В даний час на підприємстві працює 250 осіб, а продукція експортується до 35 країн Європи, Азії, Австралії, Північної та Південної Америки та Африки.

Безперервне зростання

Компанія BEDNAR FMT була заснована паном Ладиславом Беднар та його партнерами у 1997 році. На початку компанія займалася експортом чеської сільськогосподарської техніки за кордон. Але вже в 1999 році стався перший поворотний момент, коли компанія розробила та виготовила свій дисковий культиватор, DOWLANDS. У 2006 році відбувся наступний важливий етап: компанія придбала першу нерухомість для майбутнього заводу з виробництва в Рихнов-над-Кнежному. Через два роки був збудований перший новий виробничий цех. У 2011 році компанія інвестувала в реконструкцію офісної будівлі, а вже через рік було побудовано цех порошкового фарбування, складальні павільйони та складські приміщення. Компанія продовжувала розширювати виробничі потужності, та в 2017 році був збудований новий складський ангар.

На сьогоднішній день компанія розпочала найбільше розширення виробництва. У грудні 2018 року розпочалося будівництво нового двоповерхового виробничого цеху загальною площею 12 268 м2. Завершення будівництва планується восени 2019 року.

Bednar

Основні причини розширення виробництва

На сьогоднішній день, існує величезний інтерес до машин BEDNAR серед фермерів у всьому світі. Зростаючий світовий попит на якісні чеські сільськогосподарські машини від BEDNAR FMT перевищує поточні виробничі потужності. Це головна причина для компанії радикально збільшити свої виробничі потужності.

Новий двоповерховий виробничий цех

13 грудня 2018 року компанія BEDNAR FMT отримала дозвіл на будівництво двоповерхового виробничого приміщення на території свого заводу в Рихнов-над-Кнежному. Дозвіл вступив в силу з п`ятниці 14 грудня 2018 року. Новий цех буде зведений на площі 5 910 м2 поруч з поточним виробничим цехом, з яким він буде з`єднаний, тим самим забезпечуючи легку та упорядковану внутрішню логістику вузлів та машин «під одним дахом». Новий цех буде повністю автоматизованим і весь виробничий процес буде побудований на основі ліній, які зазвичай використовуються в автомобільній промисловості.

Bednar