10 РОКІВ УСПІХУ! • Adler - дороги підкоряються сильним

10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA RU

10 РОКІВ УСПІХУ!

Попередня новина
?Наступна новина

10 років успіху! Ми шлях не шукаємо - ми його прокладаємо!

8 червня 2018 року у м. Житомир відбулося справжнє феєричне шоу з нагоди десятирічного ювілею компанії «Адлєр» та відкриття новозбудованого офісу.

office.jpg

Дивовижною несподіванкою стала поява найспівучішої української ведучої Ольги Цибульської, яка з вертольота-таксі, наче пташка, спустилася до гостей, подарувавши усім гарний настрій та відкриття святкового заходу.

oc.jpg

З вітальною промовою до всіх присутніх звернувся генеральний директор приватного підприємства «Адлєр» Ігор Миколайович Безвершук:

«Сьогодні ми святкуємо десяту річницю від дня заснування компанії «Адлєр». Це справа мого життя, це десять років кропіткої праці, це постійне подолання перешкод на шляху до мрії, це поступове сходження на черговий щабель. І сьогодні, аналізуючи пройдений мною життєвий шлях, я впевнено можу сказати: «Мені вдалося»! У своїй роботі я прагну повернути діловим стосункам людське обличчя. Прибуток завжди був і залишається для мене результатом ефективного та гармонійного управління. Ми самі мусимо стати тими змінами, яких хочемо домогтися від інших. З цими словами я і рухаюсь по життю. Кожного дня я отримую задоволення від спілкування з справжніми професіоналами, дуже талановитими та приємними людьми! Висловлюю щиру подяку моїй команді, моїм партнерам та друзям за можливість з вами працювати. Мені дуже приємно бути членом вашої команди! За роки співпраці всі клієнти компанії стали для мене друзями, вчителями та надійними партнерами!

Ми шлях не шукаємо - ми його прокладаємо!».

im.jpg

Бути керівником це не лише кропітка праця, це – мистецтво!

Якщо пригадати історію створення компанії, то спливає в пам’яті орендоване маленьке приміщення, а вже сьогодні це потужна будівельна споруда сучасного зразку, респектабельний, комфортний та презентабельний офіс. Нині у компанії працює багато молоді, присутнє взаєморозуміння і взаємодопомога в колективі. Дуже приємно працювати в дружньому колективі, знаходитися там, де потрібен твій талант. Радісно щоранку вирушати на роботу і реалізовувати свої здібності та творчий потенціал, – тільки так передають свої емоційні відчуття працівники компанії.

comanda.jpg

З вітальною промовою від сільськогосподарських виробників, які співпрацюють з компанією «Адлєр», виступив директор ПСП «Саверці» Бойчук Анатолій Кузьмич: «Аналізуючи стрімкий розвиток компанії, доречно зазначити, що вона асоціюється з успіхом. Саме завдяки чудовому колективу ПП «Адлєр», агровиробники продукції рослинництва щороку отримують високі стабільні врожаї. Тому Ігоря Миколайовича сприймають не лише як добродушного і порядного чоловіка, а і як талановитого, ефективного, результативного та гармонійного управлінця».

boychuk.jpg

До ювілейних привітань долучився і Євгеній Миколайович Лозенко, директор ПСП «Сокільча».

Розділити щасливі хвилини видатної події приїхав із Франції генеральний директор компанії BERTHOUD Себастьян Трамбле, який зазначив, що з самого початку співпраці з компанією «Адлєр» було помітно позитивну та злагоджену роботу досвідчених фахівців-професіоналів. Адже коли є адаптований продукт і злагоджена праця дистриб’юторської компанії зі своїми клієнтами, то є і процвітання агровиробництва. «Саме завдяки високому сервісу та наполегливій праці співробітників компанії «Адлєр» ми відчули потужний потенціал і навіть не сподівалися на таку стрімку динаміку її розквіту», – зазначив Себастьян Трамбле.

france.jpg

З компанією NewHolland ПП «Адлєр» працює з 2015 року. Бізнес-менеджер Станіслав Сторожук розповів, що «Адлєр» є кращою дилерською компанією у регіоні. «З початку співпраці з керівництвом компанії було знайдено спільну мову, адже Ігор Миколайович уміє приймати інноваційні рішення. Наразі «Адлєр» – це надійний партнер нашої компанії, оскільки надає ефективні рішення для агробізнесу». Високих польотів, величних мрій та міцного крила, подарувавши брендовий бінокль компанії NewHolland, побажав Станіслав.

Керівник Центрально-Західного регіону хімічної компанії «DuPont» Міщенко Олег Петрович розповів, що вони були однією з перших компаній, яка розпочала з Ігорем Миколайовичем цю справу. Віталій Вовк, представник компанії «BEDNAR» у своєю вітальному виступі зазначив, що компанію «Адлєр» визнано головною з продажу сільськогосподарської техніки чеського бренду. Представник від Групи компаній «Долина» Федір Іванович Грицай вказав, що кампанія «Адлєр» є надійним партнером уже протягом чотирьох років, тому вони дуже задоволені успішною співпрацею. Керівник Західного регіону ТОВ «Піонер Насіння Україна» Роман Добрянський висловився так: «Коли маєш мрію, то не маєш кордонів, перешкод, а якщо вони є, то ти з упевненістю долаєш їх. Саме з таким переконанням досягла свого успіху компанія «Адлєр».

bednar.jpg

Справжню насолоду від оригінального музичного виступу найвідоміших рок-шедеврів, яку подарувала київська кавер-команда «REBEL-ROCKS»,отримали всі присутні. Своїми фантастичними трюками вразив молодий, талановитий, і вже достатньо відомий фокусник, ілюзіоніст, переможець третього сезону телевізійного шоу «Здивуй мене», Антон Абрашеков. Святковий настрій усіх присутніх зуміли підняти дебютанти Житомирської команди Ліги сміху «30+», подарувавши гумористичний виступ присвячений ювілею компанії «Адлєр».

caver.jpg

fokus.jpg

Незабутні враження отримали переможці фотоконкурсу свята, які мали нагоду піднятися над землею на величезній повітряній кулі.

povitrya.jpg

Фінальними подарунками для усіх присутніх стало вечірнє шоу сільськогосподарських тракторів NewHolland і самохідного оприскувача Raptor 4240 з лазерною проекцією та захоплюючий святковий феєрверк.

 tr0.jpg

tr1.jpg

tr2.jpg

 

Ювілей ПП "АДЛЄР"