10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA EN RU

АКЦІЯ! ПРИДБАЙТЕ ГЕРБІЦИД ЕЛЮМІС — ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК!

Попередня новина
Наступна новина

Для участі в Акції потрібно придбати в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента» гербіцидЕЛЮМІС® 105 OD, МД у загальному/сумарному об’ємі від 200 літрів

Перелік можливих подарунків:
• сертифікат «Епіцентр»;
• сертифікат «Комфі»;
• сертифікат «Ібіс»;
• туристичний ваучер.
Сума сертифіката чи ваучера визначається в залежності від об’єму придбаного гербіциду Елюміс. Обсяги придбаного препарату та номінал подарунків зазначено нижче. У разі відмови від подарунка його вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами.

Номінал подарунка розраховується залежно від об’єму придбаного гербіциду Елюміс:

В Акції мають право брати участь юридичні особи — сільгоспвиробники, які займаються вирощуванням кукурудзи та придбали в офіційного дистриб’ютора компанії «Сингента» гербіцид Елюміс у кількості від 200 літрів. Організатором і виконавцем Акції є ТОВ «Сингента». Акція діє на всій території України. Кількість акційного товару обмежена.

Учасник Акції протягом cтроку її дії купує гербіцид Елюміс в офіційних дистриб’юторів ТОВ «Сингента». Під час дії Акції її Учасник повинен надати ТОВ «Сингента» копії належним чином завірених видаткових накладних, які підтверджують купівлю гербіциду Елюміс. Копії видаткових накладних мають містити розбірливі (чітко видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатки покупця та продавця, а також підписи уповноважених осіб. Надати копії протягом терміну дії Акції кожен учасник може лише один раз. За таких умов об’єм, що було зазначено у поданих копіях накладних, буде вважатися фінальним. Ваучер (подарунок) видається Учаснику Акції менеджером «Сингента» при наявності видаткової накладної на купівлю гербіциду Елюміс в період з 15 грудня 2016-го по 15 грудня 2017 року.

З 15 грудня 2016-го по 30 червня 2017 року. Термін подання документів для отримання подарунка — з 15 грудня 2016-го по 15 грудня 2017 року.

Беручи участь у цій Акції, Учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані ТОВ «Сингента» з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних
цілях. 

Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безсуперечно та повністю погоджується з положеннями Правил, які можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку її дії. 

Беручи участь у цій Акції, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) занесення такої інформації до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні статей 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних». Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників, здійснюється виключно в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, яка становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

Контакти