10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA EN RU

АКЦІЯ «ФУНГІЦИДНИЙ ПАКЕТ» ДЛЯ ВИРОБНИКІВ КАРТОПЛІ

Попередня новина
Наступна новина

– контактний фунгіцид з елементами системної дії для блокування рухомості та припинення проростання зооспор як на живих, так і на неживих (висохших листках, стеблах) тканина.

– сучасне антирезистентне рішення для захисту картоплі від фітофторозу та альтернаріозу з оптимальною нормою витрати, яке забезпечує захисну та лікувальну дії, з коротким періодом очікування, що надає можливість реалізації продукції одразу після збирання врожаю.

УМОВИ АКЦІЇ 

Організатор Акції — ТОВ «Сингента». Акція діє на всій території України. В акціях мають право брати участь тільки юридичні особи — сільгоспвиробники (фермерські господарства, аграрні холдинги, сільгосппідприємства), які вирощують картоплю та придбали фунгіцид Ширлан для захисту картоплі та/або овочів, та/або фунгіцидний пакет для захисту картоплі (Ревус Топ + Юніформ) компанії «Сингента» в кількості, зазначеній в умовах Акції. Термін дії Акції — з 1 січня по 31 серпня 2017 року. Строк подання документів для отримання подарунка — з 1 січня по 1 жовтня 2017 року.
У разі відмови від ваучера його вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Ваучери видаються за наявності документів (копії видаткової накладної), які підтверджують факт купівлі. Кількість подарунків і акційного товару обмежена. Під отриманням подарунка мається на увазі його придбання за 1 грн 20 коп. з урахуванням ПДВ. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати дану Акцію у будь-який час без попередження учасників. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити або замінити подарунки по Акції без попереднього погодження з учасниками.

МЕХАНІЗМ ДІЇ АКЦІЇ 

1. Учасник Акції протягом встановленого чинними правилами терміну купує фунгіцид Ширлан у дистриб’юторів або субдистриб’юторів ТОВ «Сингента» об’ємом не менше ніж 10 л.


2. Учасник Акції купує фунгіцид Ревус Топ у дистриб’юторів або субдистриб’юторів ТОВ «Сингента» об’ємом не менше ніж 20 л.


3. Учасник Акції надає копію підтверджуючого документа (видаткової накладної) менеджеру з продажів компанії «Сингента». У підтверджуючому документі має бути зазначено зафіксований об’єм придбаного фунгіциду Ширлан, та/або фунгіциду Ревус Топ, дату покупки, а також повинні міститися розбірливі (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатка і підпис представника дистриб’ютора або субдистриб’ютора та підпис уповноваженого представника учасника Акції.

ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ

Термін дії Акції — з 1 січня по 31 серпня 2017 року. Строк подання документів для отримання подарунка — з 1 січня по 1 жовтня 2017 року.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Беручи участь у цій Акції, Учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані ТОВ «Сингента» з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних цілях. Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безсуперечно та повністю погоджується з положеннями Правил, які можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку її дії. Беручи участь у цій Акції, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) занесення такої інформації до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні статей 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних». Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників, здійснюється виключно в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, яка становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

Детальна інформація за телефоном: 0 800 50 04 49

Контакти