10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA EN RU

АКЦІЯ! ПРИДБАЙТЕ НАСІННЯ КУКУРУДЗИ — ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК!

Попередня новина
Наступна новина

УМОВИ АКЦІЇ


Організатором і виконавцем Акції є ТОВ «Сингента». Акція діє на всій території України. За умови придбання гібридів кукурудзи в офіційного дистриб’ютора компанії «Сингента» в сумарному обсязі від 100 посівних одиниць Учасник Акції отримає подарунок — сертифікат мережі магазинів «Комфі» або «Епіцентр» чи «Ібіс» або туристичний ваучер.

ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ


Термін дії Акції — з 15 жовтня 2016 по 1 травня 2017 року. Термін подання документів для отримання подарунка — з 15 жовтня 2016 по 31 серпня 2017 року.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ


В Акції мають право брати участь юридичні особи — сільгоспвиробники, які займаються вирощуванням кукурудзи і придбали в офіційного дистриб’ютора компанії «Сингента» гібриди кукурудзи у кількості від 100 посівних одиниць

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


Беручи участь у цій Акції, її учасник погоджується розкрити свої дані, які ТОВ «Сингента» може використовувати в цілях співпраці.

ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ


Під час дії Акції її Учасник повинен надати ТОВ «Сингента» копії видаткових накладних, які підтверджують купівлю Акційного товару. Копії видаткових накладних мають містити розбірливі (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатки покупця та продавця, а також підписи уповноважених осіб. Надати такі копії протягом терміну дії Акції кожен Учасник може лише один раз. У такому випадку зазначений у них обсяг товару буде вважатися фінальним. У разі відмови від подарунка його вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Під отриманням подарунка мається на увазі його придбання за 1 грн 20 коп. із урахуванням ПДВ. Кількість подарунків і акційного товару обмежена. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити, призупинити або відмінити Акцію у будь-який час без попередження учасників. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити або замінити подарунки по Акції без попереднього погодження з учасниками.

Контакти