10007, м. Житомир, вул Авіаторів, 9

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

UA EN RU

АКЦІЯ «ЦИБУЛЕВИЙ ПАКЕТ»

Попередня новина
Наступна новина

— безальтернативний селективний гербіцид, діє вже через кілька годин після застосування, забезпечуючи гарантований захист цибулі протягом усього періоду вегетації.

— найефективніша комбінація контактної та системної діючих речовин для профілактичних обробок з вираженим лікувальним ефектом.

— це фунгіцид для захисту цибулі від пероноспорозу, альтернаріозу та стемфіліозу з тривалою профілактичною та вираженою лікувальнаю діями на всіх стадіях розвитку рослини з яскраво вираженим озеленювальним ефектом. Забезпечує високий урожай, відмінну його транспортабельність і відповідність потребам споживачів.

– фунгіцид з високими захисною, лікувальною та антиспорулянтною діями для захисту цибулі від пероноспорозу та бактеріозів незалежно від погодних умов. Утворює захисний екран, який росте разом із листком

* при придбанні фунгіциду Квадріс Топ, без придбання пакету з 3-х продуктів сертифікат не видається

УМОВИ АКЦІЇ

Організатор Акції — ТОВ «Сингента». Акція діє на всій території України. В акціях мають право брати участь тільки юридичні особи — сільгоспвиробники (фермерські господарства, аграрні холдинги, сільгосппідприємства), які вирощують цибулю та придбали гербіцид Гоал, фунгіциди ПергадоРидоміл Голд та додатково Квадріс Топ для захисту цибулі компанії «Сингента» в кількості, зазначеній в умовах Акції. Термін дії Акції — з 1 січня по 31 серпня 2017 року. Строк подання документів для отримання подарунка — з 1 січня по 1 жовтня 2017 року. У разі відмови від сертифіката його вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Сертифікати видаються за наявності документів (копії видаткової накладної), які підтверджують факт купівлі. Кількість подарунків і акційного товару обмежена. Під отриманням подарунка мається на увазі його придбання за 1 грн 20 коп. з урахуванням ПДВ. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати дану Акцію у будь-який час без попередження учасників. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити або замінити подарунки по Акції без попереднього погодження з учасниками.

МЕХАНІЗМ ДІЇ АКЦІЇ

1. Учасник Акції протягом встановленого чинними правилами терміну придбав гербіцид Гоал, фунгіциди Ридоміл ГолдПергадо та додатково Квадріс Топ у дистриб’юторів або субдистриб’юторів ТОВ «Сингента» об’ємом не менше ніж 30 л + 150 кг + 75 кг + 30 л.

2. Учасник Акції надає копію підтверджуючого документа (видаткової накладної) менеджеру з продажів компанії «Сингента». У підтверджуючому документі має бути зазначено зафіксований об’єм придбаних продуктів, дату покупки, а також повинні міститися розбірливі (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатка і підпис представника дистриб’ютора або субдистриб’ютора та підпис уповноваженого представника учасника Акції.

3. Сертифікат (подарунок) видається Учаснику Акції менеджером «Сингента» при наявності видаткової накладної на купівлю акційних продуктів в період з 1 січня по 31 серпня 2017 року.

ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ

Термін дії Акції — з 1 січня по 31 серпня 2017 року. Строк подання документів для отримання подарунка — з 1 січня по 1 жовтня 2017 року.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Беручи участь у цій Акції, Учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані ТОВ «Сингента» з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних цілях. Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безсуперечно та повністю погоджується з положеннями Правил, які можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку її дії. Беручи участь у цій Акції, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) занесення такої інформації до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні статей 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних». Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників, здійснюється виключно в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, яка становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

Детальна інформація за телефоном: 0 800 50 04 49

Контакти